Přeskočit na hlavní obsah


Rozvaděče pro sluneční elektrárny (FVE)

Málokdo dnes nezaznamenal trend rozvoje slunečních elektráren, kterých na našem území v poslední době přibývá stále více. Tento trend je dán zákony přijatých od EU, které nařizují distribuční společnosti vykupovat energii z obnovitelných zdrojů a především garancí tohoto výkupu po dobu 20 let. Tento fakt činí z výstavby fotovoltaické elektrárny poměrně zajímavou investici.

Firma EPB, jejíž jednou z hlavních činností je výroba rozvaděčů, může nabídnout i v oblasti výroby rozvaděčů pro fotovoltaické elektrárny reference a zkušenosti s dodávkou zařízení pro elektrárny od řádu několika jednotek kilowatt do několika stovek kilowatt.

Příkladem může být například dodávka rozvaděčů pro firmu PIN 292, s. r. o. pro solární elektrárnu v Lešanech o výkonu několika stovek kilowatt, případně rozvaděče pro menší elektrárny v Horažďovicích nebo Chodově.

Sami jsme na vlastním objektu zrealizovali sluneční elektrárnu o výkonu 4 kW a v případě zájmu o tuto problematiku či o výstavbu vlastní elektrárny jsme schopni poskytnout konzultaci, zajistit dodávku komponentů, případně vás nasměrovat na správnou osobu, která vám pomůže vyřešit konkrétní projekt.

V případě konkrétní poptávky nás prosím kontaktujte.