Přeskočit na hlavní obsah


Služby

Výroba a dodávky rozvaděčů

Výroba rozváděčových skříní patří již od založení firmy k jejím hlavním činnostem. V této oblasti můžeme nabídnout více jak patnáct let zkušeností a rovněž se můžeme pochlubit velkým množstvím referencí v tomto oboru. Mezi hlavní dodávané typy rozvaděčů patří … více »

Opravy elektrického nářadí

Zajišťujeme servis elektrického ručního nářadí s mnohaletými zkušenostmi.

U nás se o Vaše nářadí postarají odborně vyškolení mechanici. Ti zajistí, aby bylo Vaše nářadí důkladně zkontrolováno, proměřeno, vyčištěno, opraveno a seženeme náhradní díly do mnoha značek tohoto nářadí. Také provádíme revize elektrického nářadí.

Na elektrické ruční nářadí, které u nás můžete zakoupit, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Orientujeme se na prodej nářadí, které nám dává smysl a které lze opravovat, proto nabízíme nářadí od společnosti NAREX. Je kvalitní, dobře opravitelné a dají se rychle sehnat náhradní díly.

Ze širokého sortimentu ručního nářadí provádíme např. opravy vrtaček, opravy bouracích a vrtacích kladiv, opravy pil, opravy brusek, opravy aku nářadí a další.

Opravy elektromotorů

Zajišťujeme opravy a převíjení asynchronních elektromotorů do výkonu 1MW, elektromotorů 6kV, kroužkových elektromotorů a stejnosměrných elektromotorů … více »

Prodej elektromotorů

Firma EPB je již více jak 10 let autorizovaným prodejcem a opravcem elektromotorů firmy Siemens. Naše nabídka obsahuje tyto standardní motory Siemens … více »

Měření stavu ložisek

Měření stavu ložisek provádíme pomocí přístroje Bearing Checker, který je založen na metodě SPMvíce »

Pronájem kalových čerpadel

Firma EPB nabízí k zapůjčení různé druhy kalových čerpadel v rozsahu výkonu od 30 m3/hod. do 130 m3/hod. Tato služba je určena jak firmám, tak jednotlivcům … více »

Prodej a opravy bazénových čerpadel

Ve spolupráci s firmou Vágner, specialistou na bazénové technologie, nabízíme opravy a prodej bazénových čerpadel … více »

Kompletní řešení elektropohonů

Firma EPB provádí kompletní řešení elektropohonů, což v praxi většinou představuje dodávku rozvaděčů (silové + ovládací) včetně řídicího systému (například Simatic) spolu s dodávkou elektromotorů včetně jejich řízení, například pomocí frekvenčního měniče. … více »